Jesteśmy młodą i prężną firmą założoną 01 stycznia 2011 roku.

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją rowerów trójkołowych Kamrad.
Mamy nadzieję, że nasz produkt spodoba się Państwu i zapracuje na zobowiązującą nazwę ”Kamrad”, pod którą jest prezentowany. Kamrad to towarzysz codziennego życia służący pomocą w transporcie ciężkich zakupów, plonów z działki lub wszystkich niezbędnych rzeczy do zorganizowania pikniku w trakcie wycieczki. Stabilna, estetyczna i mocna konstrukcja pozwala na bezpieczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce bez ryzyka upadku nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Osoby z problemami związanymi z wadą kręgosłupa oraz innymi limitującymi wydolność kondycyjną organizmu mogą skorzystać dzięki trójkołowej konstrukcji roweru Kamrad z chwili odpoczynku w wygodnej siedzącej pozycji bez potrzeby zsiadania tak, jak to ma miejsce w trakcie jazdy na tradycyjnej konstrukcji.

Start i stop na skrzyżowaniu, włączanie się w ruch na zatłoczonej drodze staje się bezpieczniejsze i pozwala kierującym poświęcić całą uwagę na bezpieczny manewr, zamiast obawy o technikę jazdy i potencjalny upadek. Staramy się dopasować nasz rower dla potrzeb indywidualnych odbiorców modyfikując na życzenie dodatki po to, aby satysfakcja z zakupu naszego rowerka trójkołowego była pełna. Państwa zadowolenie z jazdy na naszym rowerze jest najlepszym w naszym rozumieniu sposobem na reklamę Kamrada. Ruch to zdrowie, o które trzeba się troszczyć. Bez względu na wiek lub schorzenia trzeba pozostać aktywnym i nie czekać na pomoc innych, którzy nie zawsze są „pod ręką” wtedy, kiedy potrzebujemy.

Rower trójkołowy Kamrad został po to zaprojektowany, aby dał Państwu możliwość przemieszczania się i oddychania pełnią życia oraz świeżym powietrzem w trakcie wycieczek. Rehabilitacja i normalne uczestnictwo w życiu codziennym pozwolą na długo pozostać aktywną częścią społeczeństwa i wyjść z domu.

A więc „na koniec Świata lub jeszcze dalej”

Z poważaniem

Zespół Kamrad

PS. Bylibyśmy wdzięczni gdyby zechcieli Państwo napisać do Nas i podzielić się uwagami na temat codziennej eksploatacji trójkołowego Rowerka rehabilitacyjnego. Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące udoskonalenia Kamrada. Chcielibyśmy rozwijać się w bezpośrednim kontakcie z użytkownikiem, bo to on jest podmiotem naszych starań.